Uczelnia

Dla kandydata

Dla studenta

Kontakt

Zwiń menu

Ludzie z pasją

Pozwól się podziwiać – niech Twoja historia zainspiruje innych

 

Jest wśród Was, studentów WSTI, wiele osób kultywujących fascynujące hobby, prowadzących ciekawe projekty, starających się podchodzić do nauki i pracy nieszablonowo i twórczo.

 

Spotykając ludzi żyjących pasją na nowo definiujemy m.in. po co i czego się uczyć. Droga artystyczna czy przedsięwzięcia zawodowe wielu z Was mogą inspirować do pozytywnych zmian tych, którzy jeszcze zastanawiają się „co i jak chcieliby naprawdę w życiu robić, po to by potem zacząć to robić„.

 

Właśnie z tego powodu, z prawdziwą przyjemnością, na tej stronie oraz na kanale uczelni na youtube umieszczać będziemy filmy o ludziach z pasją, studentkach i studentach WSTI, którzy przekuwają zdobyte umiejętności i wiedzę na swój sposób na zarabianie pieniędzy, zdobywanie pozytywnego rozgłosu (a może i sławy?), prowadzenie niebanalnego życia, skuteczne dotykanie ważnych tematów.

 

Prezentujemy osoby, które w różnych okolicznościach, często zrządzeniem przypadku, udało nam się poznać. Jeśli znasz kogoś spośród studentek/ów WSTI, kogo autentycznie podziwiasz, napisz na marketing@wsti.pl.
Chcielibyśmy przedstawić tych pasjonatów także innym.

Tadeusz Twardowski – Przemijanie

Jedna z najlepszych prac dyplomowych dotykająca uniwersalnego tematu przemijania. Zachęcamy do obejrzenia materiału filmowego.

Mateusz Latocha

Wywiad w Dzień dobry Tychy

Jedna z najlepszych prac dyplomowych dotykająca uniwersalnego tematu przemijania. Zachęcamy do obejrzenia materiału filmowego.

Mateusz Latocha

Pozostawić ślad po sobie…

O planach na przyszłość, projektach oraz o swoich marzeniach opowiada Mateusz Latocha – tyszanin, freelancer, grafik komputerowy oraz projektant odzieży. Laureat konkursu Cover art.Photo oraz zdobywca głównej nagrody Grand Prix II Przeglądu Sztuki „Powiązania”. Jest studentem Wyższej Szkoły Technologii Informatycznych w Katowicach na kierunku Grafika. Posługuje się pseudonimem artystycznym Samuraj Design”.

Marek Stańczyk

Dokumentalista upadającego przemysłu na Śląsku

Marek Stańczyk (urodzony 28.01.1979 roku w Siemianowicach Śląskich), dokumentalista fotograficzny i filmowy architektury przemysłowej na Śląsku, aranżer kompozycji instrumentalno-elektronicznych. Miłośnik zabytków przemysłowych, kolekcjoner starych książek oraz pocztówek z Dolnego i i Górnego Śląska.

Aleksandra Loska

Studentka Grafiki, artystka-hennistka o swojej pasji i pracy czyli grafika w kosmetyce naturalnej

Poprzez ćwiczenia można wypracować precyzję, oko do symetrii, techniki nakładania pasty, umiejętność improwizacji i tworzenia kompozycji.

Skip to content