Uczelnia

Dla kandydata

Dla studenta

Kontakt

Zwiń menu
Konkursy

Konkurs dla studentów WSTI – opracowanie i wdrożenie aplikacji dla młodych mam

  • Aplikacja
  • Grafika
  • Informatyka

dodano: 5 stycznia 2024

Serdecznie zapraszamy was do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez firmę WorkerSerwis.

Wyzwanie jest ciekawe — musicie bowiem opracować APLIKACJĘ DLA PRZYSZŁYCH MAM. Nie obawiajcie się, jeśli temat nie jest wam szczególnie bliski. Wszystkie treści merytoryczne będą stworzone i wyselekcjonowane przez lekarza ginekologa, położną, doradcę laktacyjnego, fizjoterapeutkę oraz psychologa.

 

Wszystkie te osoby związane są z Fundacją „Podzielmy się Dobrem”, która organizuje cyklicznie takie wydarzenia jak Tydzień Godnego Porodu, Tydzień Bliskości, Wszystko o karmieniu piersią, a także szereg spotkań dla młodych mam oraz szkolenia dla rodziców o NVC. Aplikacja miałaby na celu uporządkowanie wiedzy, propagowanie wartości zgodnych z duchem fundacji i przeprowadzenie przyszłej mamy przez cały proces — przygotowanie do ciąży, ciąża, poród i macierzyństwo.

 

Wiemy, że niektórzy z Was już mierzyli się z wyzwaniem, jakim jest stworzenie aplikacji — może warto znów wykorzystać swoje umiejętności? Tym bardziej że nagrody są naprawdę atrakcyjne!

 

Poniżej garść informacji. Zapoznajcie się też koniecznie z załącznikami, gdzie dowiecie się więcej zarówno o samym konkursie, jak i koniecznych wymaganiach.

 

Kiedy?

Zgłosić się (indywidualnie lub w zespołach) do konkursu można najpóźniej do 15 lutego 2024. Gotowe prace należy przedstawić do oceny najpóźniej do 30 maja 2024 roku.

 

Jak?

Zgłoszenie należy wysłać na adres mailowy: marketing@wsti.pl, podając swoje imię, nazwisko, numer indeksu. Pracę konkursową można złożyć w dziekanacie w godzinach urzędowania lub w dziale marketingu (pokój 3.69 – od poniedziałku do piątku w godz. 08.00-16.00)

 

Co mogę wygrać?

Organizator zobowiązuje się do atrakcyjnego wynagrodzenia dla autora/zespołu najlepszej pracy konkursowej w kwocie nie mniejszej niż 10 tys. złotych.
Autorzy/zespoły 2 pozostałych najwyżej ocenianych prac otrzymają gratyfikację za udział w konkursie w kwocie 2000 zł.

 

Do kogo mogę zwrócić się o pomoc?

O konsultację możecie poprosić dr Jacka Siatkowskiego.

 

Powodzenia!

Nadchodzące wydarzenia
Pozostań w temacie
Zobacz wszystkie
Skip to content