Właśnie kończę 2 rok grafiki i jestem tuż przed wyborem specjalności. Szkołę polecam i będę polecać. Mam porównanie z innej uczelni uczącej grafiki, jak i z paru innych konkurencyjnych, w których są moi znajomi i uważam, że WSTI ma bardzo wysoki poziom i traktuje grafikę na serio. Wykładowcy starają się dostosować do każdego z osobna, każdego traktują indywidualnie. Dodatkowo, większość uczy nas podejścia bardziej jak do klienta niż jak artysty do artysty. :)

Opublikowany przez Aleksandra Laskowska na 21 czerwca 2018

Dobra organizacja, ciekawie prowadzone zajęcia, dobry kontakt z wykładowcami, którzy widać, że mają wiedzę na dany temat i dobry zasób jak chodzi o sprzęt i oprogramowanie. Polecam. :)

Opublikowany przez Mateusz Kubas na 3 kwietnia 2015

Szkoła cud, miód,malina :) Fajni profesorowie, dobry system nauczania, porządna infrastruktura. Generalnie świetna szkoła 5/5 :)

Opublikowany przez Witold Gąsiorowski na 4 kwietnia 2014

Polecam!:)

Opublikowany przez Katarzyna Przybyła na 26 kwietnia 2015
Opublikowany przez Magda Goc na 7 marca 2014
jacek kozak 

Jacek Kozak

Pracuję w branży IT, chęć rozwoju zawodowego i zdobycia nowej cennej wiedzy spowodowała, że wybrałem naukę na kierunku Informatyka w WSTI. Studia dają mi nie tylko bardzo dużą wiedzę teoretyczną (mimo studiowania w trybie zaocznym), ale przede wszystkim dzięki dużej ilości laboratoriów - także bezcenną wiedzę praktyczną. Uważam ze studia w WSTI dla osoby, która chce związać swoją karierę zawodowa z branżą IT to najlepszy wybór.
pawel mikolajek

 

Paweł Mikołajek

Wybrałem grafikę z w sumie jednego bardzo ważnego powodu. Byłem w gimnazjum gdy dowiedziałem się o tworzeniu i przerabianiu obrazów czy zdjęć. Posmakowałem potęgi Photoshopa, zakochałem się w tym i brnąłem dalej w tym kierunku. W technikum miałem nawet specjalizacje jako grafik komputerowy, co prawda to co robiłem tam, nie równa się z tym co robię na Wyższej Szkole Technologii Informatycznej. Dla mnie jest to niebo, a ziemia. Nie spodziewałem się że tak będą wyglądać te studia. A czy mi się tu podoba? No oczywiście, że tak. Bardzo dobrze dogaduję się z grupą, są w większości świetnie prowadzone zajęcia. Jest naprawdę wystrzałowo, nie mam co narzekać. W tej chwili jeszcze gdy nie mam studiów skończonych to nic z tego nie mam, ale nadzieja że uda mi się coś osiągnąć później nadal we mnie tkwi i ciągle narasta.