- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

UWAGA! Terminy dyżurów w sprawie praktyk zawodowych publikujemy w Strefa Studenta/Praktyki.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Semestr II

Konsultacje u dr Agnieszki Jaworek odbędą się w dniu 22.06.2019r godz.16.00-18.15 Aula WSTI.

Konsultacje u mgr Agnieszki Mazur odbędą się w dniu 12.06.2019r godz.08.00-10.15 Altus. 
W dniu 08.06.2019r Pani mgr Mazur planuje spływ kajakowy i prosi osoby zainteresowane o wcześniejszy kontakt telefoniczny 660 737 055.

Konsultacje dla 2sem u dr inż. Stefana Senczyny odbędą się 08.06.2019r godz.18.10-19.40 sala 18.16.

Konsultacje u dr Mariana Pawełczyka odbędą się w poniższych terminach:
19.05.2019r godz.13.55-14.40 sala 10
21.05.2019r godz.14.30-15.15 sala PN 3p
28.05.2019r godz.14.30-15.15 sala 163a
01.06.2019r godz.13.55-14.40 sala ZACH 3p
23.06.2019r godz.13.55-14.40 sala 10.

Konsultacje u mgr inż. Witolda Brandysa odbędą się 17.05.2019r godz.08.00-08.45 sala 244.

Konsultacje u mgr Anny Nawrockiej odbędą się w poniższych terminach:
20.05.2019r godz.09.40-10.25 sala 244
22.05.2019r godz.10.35-11.20 sala PN 4p
25.05.2019r godz.13.55-14.40 sala 44
05.06.2019r godz.10.35-11.20 Aula WSTI
06.06.2019r godz.08.00-09.30 sala PN 3p
08.06.2019r godz.09.50-10.35 sala 44
06.07.2019r godz.13.55-14.40 sala 19.

Konsultacje u mgr Aldony Goł odbędą się w poniższych terminach:
05.05.2019r godz.13.55-14.40 sala 18.16
01.06.2019r godz.13:55-14:40 sala 10
22.06.2019r godz.13:55-14:40 sala 28
06.07.2019r godz.09:45-10:30 sala 10

Konsultacje u mgr Jacka Żywczoka odbędą się w poniższych terminach:
04.06.2019r godz.13.45-16.00 sala 163a- informatyka
07.06.2019r godz.08.00-10.15 sala PD 4p- grafika
08.06.2019r godz.10.30-11.15 pokój wykładowców (3.68, III piętro)- informatyka
08.06.2019r godz.11.15-12.00 pokój wykładowców (3.68, III piętro)- grafika
22.06.2019r godz.14.00-15.30 sala PN 4p- grafika
29.06.2019r godz.14.00-15.30 pokój wykładowców (3.68, III piętro)- informatyka.

 

Konsultacje u mgr Iwony Olczyk odbędą się w poniższych terminach:
24.03.2019r godz.13.55-14.40 sala 44
08.06.2019r godz.13.55-14.40 sala 19
22.06.2019r godz.13.55-14.40 sala 19.

 

Semestr I

Konsultacje dla dyplomantów dr Łukasza Adamczyka odbędą się w dniu 08.03.2019r godz.17:00-18:30 w sali 244.

Konsultacje dla dyplomantów dr Mariana Słowickiego odbędą się:
17.02.2019r godz.12:25-13:55 w sali ZACH 4p
09.03.2019r o godz.11.30 w sali 18.16

Konsultacje dla dyplomantów dr Natalii Romaniuk odbędą się w dniu 12.03.2019r godz.17.00-19.15 sala ZACH 3p.