spartez

Szanowni Państwo,

Kontaktuję się z Państwem w imieniu Spartez. Jesteśmy firmą z Gdańska, z kilkunastoletnim stażem w obszarze rozwoju narzędzi firmy Atlassian, takich jak Jira, Bamboo, Fisheye, Crucible i Crowd.

Wśród projektów rekrutacyjnych, które obecnie prowadzimy, znajduje się m.in. otwarty przez nas w ubiegłym tygodniu nabór na letni staż dla osób poszukujących praktyki zawodowej na stanowisku Java Developer Intern.
Myślę, że nasz program stażowy to szczególnie dobra wiadomość w trudnych czasach pandemii. Spartez cieszy się stabilną sytuacją biznesową i dużym prestiżem jako pracodawca, mamy też doświadczenie przy wspieraniu osób stawiających pierwsze kroki na swojej zawodowej ścieżce. Jeśli chodzi o kwestie techniczne związane z samym programem, liczymy, że do wakacji sytuacja związana z pandemią ustabilizuje się na tyle, żeby, zgodnie z planem, możliwa była realizacja stażu bezpośrednio w naszym biurze. Gdyby okazało się to niemożliwe, przygotujemy plan B. Nasz zespół do ponad miesiąca z powodzeniem pracuje w 100% w trybie zdalnym, z pewnością znajdziemy więc formułę, która umożliwi praktykantom zdobycie cennego doświadczenia również i w takich okolicznościach.

Najważniejsze informacje informacje dotyczące naszego programu:

  1. Czas trwania stażu to lipiec-wrzesień 2020.

  2. Staż jest płatny i realizowany w ramach umowy o pracę na pełen etat. Widełki wynagrodzenia to 3500-5000 pln brutto/miesiąc.

  3. Od kandydatów nie wymagamy wykształcenia kierunkowego ani nie zobowiązujemy ich do pozostania z nami po zakończeniu stażu. Jeśli ktoś chciałby ten czas wykorzystać stricte edukacyjnie (i otrzymać za spędzony z nami czas wynagrodzenie), chcielibyśmy jedynie mieć możliwość pozostania z taką osobą w kontakcie na przyszłość..

  4. Najlepsi stażyści otrzymają we wrześniu ofertę pracy na stanowisku juniorskim.

Komplet informacji znajdą Państwo na stronie spartez.com/summer-java-internship

Tutaj więcej informacji ze wskazówkami dla kandydatów odnośnie tego jak podejść do naszego procesu rekrutacyjnego żeby zwiększyć swoje szanse na sukces.

Mam nadzieję, że przygotowana przez nas oferta stażu jest interesująca, zapraszamy do kontaktu!